خدمات ما

سخن مدیرعامل

همیشه در این فکر بودیم که بهترین خدمات را به بیماران و مراجعین ارائه نماییم . استفاده از بهترین متریالهای مورد نیاز همراه با استانداردهای روز دنیا یکی از معیارهای ما بود . با جدی تر شدن موضوع پاندمی کرونا ، رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی نیز دغدغه ی دیگر ما بود که در اتاق فکر کلینیک و هیات مدیره ، با در نظر گرفتن راهکارهای موجود ، این مهم هم به موارد مورد نظر اضافه گردید. به لطف پروردگار در سالهای اخیر با همکاری متخصصین مجرب در کلینیک توانسته ایم با استفاده از بهترین مواد مورد نیاز، رعایت استانداردهای لازم و رعایت پروتکل بهداشتی ، خدماتی ارزنده به بیماران ارائه نماییم . امیدواریم بتوانیم قدمی هر چند کوچک در جهت آسایش مراجعین برداشته باشیم.

دکتر مجید جانقلی

مدیرعامل و متخصص جراح و دندانپزشک

چرا ما را انتخاب کنید ؟

ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی با متدهای روز دنیا

به خود می بالیم چون توانسته ایم با در اختیار داشتن درصد بالای از رضایتمندی بیماران ، خدمات شایسته ای را ارئه نماییم . کیفیت خدمات ، ارتباط با همکاران ما و محیط کلینیک همه و همه دست به دست هم داده اند تا شبکه ای از رضایتمندی و مراجعات مجدد برای دریافت خدمات جدید از سوی بیماران اتفاق بیافتد . کماکان با خدمات جدید در خدمات شما خواهیم بود ...

  • کیفیت خدمات رسانی
  • رضایتمندی بیماران
  • ارتباط همکاران و متخصصان درمانی
  • محیط آرام و دلنشین
 

کلینیک دندانپزشکی پردیس با بیش از دو دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی و ویژه به بیماران خود ، آماده است تا همچنان طبق استانداردهای روز دنیا و مطابق با پروتکل های بهداشتی و در فضایی عاری از هرگونه استرس و آلودگی ، خدمات خود را به شما گرامیان عرضه نماید . این مرکز دندانپزشکی با عقد قرارداد با بیش از 10 بیمه تکمیلی ، روند درمان و دغددغه ی هزینه های ناشی از آن را به حداقل رسانیده است .

همین جا کنار شما هستیم ...

قم - پردیسان - بلوار شهروند - خیابان البرز - کوچه 17

komehgroup@gmail.com