بلاگ

مسیری که درآن لبخند بیمار براساس شخصیت وی ، فرم لب ها و اجزای دیگرچهره او طراحی میشود و هدف آن ایجاد بهترین و جذاب ترین لبخند برای بیمار است. این بازسازی می تواند شامل درمان های متفاوتی ، از بازسازی محدود توسط کامپوزیت گرفته تا، درمان های وسیع توسط لمینیت های سرامیکی یا بازسازی با کمک روکش های تمام سرامیک و درمان های ایمپلنت باشد.

بنابراین طراحی لبخند طیف وسیعی از درمان ها را شامل می شود که هدف نهایی آن ها ایجاد جذابیت ، زیبایی و تناسب لبخند با شخصیت بیمار است. اولین گام این درمان عکاسی صحیح از لبخند و چهره بیمار است تا با استفاده از نرم افزارهای دوبعدی و سه بعدی طرح های متفاوت برای بازافرینی یا شبیه سازی لبخند بیمار بررسی گردد.

این روش باعث ترسیم واقع بینانه نتیجه درمان برای پزشک و مراجعه کننده می شود. با کمک این روش زیباترین انتخاب موجود که می تواند بدون تداخل با عملکردهایی مانند تکلم ، جویدن ، بلع غذا و حرکات فکی انتخاب شود معین می گردد. و در نهایت بر اساس طراحی انجام شده ، مناسب ترین انتخاب از بین درمان های لمینیت کامپوزیت و سرامیک ، روکش وایمپلنت برای حفظ سلامت و بازآفرینی لبخند انتخاب می گردد.

 

کلینیک دندانپزشکی پردیس با بیش از دو دهه سابقه در ارائه خدمات تخصصی و ویژه به بیماران خود ، آماده است تا همچنان طبق استانداردهای روز دنیا و مطابق با پروتکل های بهداشتی و در فضایی عاری از هرگونه استرس و آلودگی ، خدمات خود را به شما گرامیان عرضه نماید . این مرکز دندانپزشکی با عقد قرارداد با بیش از 10 بیمه تکمیلی ، روند درمان و دغددغه ی هزینه های ناشی از آن را به حداقل رسانیده است .

همین جا کنار شما هستیم ...

قم - پردیسان - بلوار شهروند - خیابان البرز - کوچه 17

komehgroup@gmail.com